Contact us (+ 7 (921) 446-25-10)
×
Texting is available for authorized users.
Please register or log in at the website.
×
Your request for online training has been sent. Cbonds managers will be in touch with you shortly. Thank you!

РА «Кредит-Рейтинг» підтвердило високий кредитний рейтинг «uaА» лізингової компанії «ЕСКА Капітал»

November 06, 2019 | Cbonds

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило високий кредитний рейтинг «uaА» лізингової компанії «ЕСКА Капітал», а також випущених нею корпоративних облігацій. Прогноз «стабільний» покращено до рівня «позитивний». Цінні папери «ЕСКА Капітал» були розміщені на фондовому ринку України в лютому 2019 року. Обсяг емісії склав 30 млн, термін - 3 роки. Це перший успішний випуск корпоративних облігацій, зроблений українським середнім бізнесом за останні 10 років.

Підвищення довгострокового кредитного рейтингу до «uaA» з прогнозом «стабільний» відбулося в червні 2019 року. «ЕСКА Капітал» стала першим представником українського середньогобізнесуякий отримав оцінку такого рівня.

Відповідно до законодавства рейтинг переглядається мінімум один раз на півроку. 29 жовтня 2019 року незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу «ЕСКА Капітал» і довгострокового кредитного рейтингу облігацій компанії на рівні «uaА». Прогноз змінено на«позитивний».

В агентстві зазначають, що чинниками, які сприяють підвищенню рейтингів «ЕСКА Капітал» є: прибуткова діяльність протягом останніх років; стійкі ринкові позиції компанії, як одного з лідерів у сегменті фінансового лізингу в Україні; високий рівень якості й диверсифікація лізингового портфеля; збалансованість активів і пасивів за строками до погашення; інформаційна відкритість підприємства.

«Підтвердження рейтингу компанії з поліпшенням прогнозу означає, що є стала тенденція до подальшого його підвищення до більш високого рівня під час наступних планових переглядів, - зазначає Антон Дядюра, керуючий партнер «ЕСКА Капітал». - Високий рейтинг - це наслідок нашої роботи, одним із важливих напрямів якої є послідовне збільшення капіталу, а значить і покращення фінансової стійкості підприємства. Згідно з політикою компанії, значна частка прибутку, реінвестується в її подальшу діяльність».

Нагадаємо, що на момент випуску довгостроковий кредитний рейтинг облігацій «ЕСКА Капітал» 1-A (12/2/2018, UA4000200471) агентство «Кредит-Рейтинг» оцінило на рівні «uaВВВ» з прогнозом «стабільний». Під час планового перегляду влітку 2018 р. оцінку було підвищено до «uaВВВ+» з прогнозом «стабільний». І з червня 2019 року рейтинг підвищено до «uaA» з прогнозом «стабільний». Термін обігу облігацій компанії ЕСКА КАПІТАЛ - до 14 лютого 2021 року. Ставка купону - 19%, періодичність виплати купону - 12 разів на рік.

Issue: ESKA Capital, 1-A

StatusCountry of riskMaturity (option)AmountIssue ratings (M/S&P/F)
outstandingUkraine02/19/202130,000,000 UAH-/-/-

Company: ESKA Capital

Full company nameLLC "ESKA Capital"
Country of riskUkraine
IndustryFinancial institutions

Share:

Similar news:
minimizeexpand
Cbonds is a global fixed income data platform
  • Cbonds is a global data platform on bond market
  • Coverage: more than 170 countries and 250,000 domestic and international bonds
  • Various ways to get data: descriptive data and bond prices - website, xls add-in, mobile app
  • Analytical functionality: bond market screener, Watchlist, market maps and other tools
×