Contact us (+ 7 (921) 446-25-10)
×
Texting is available for authorized users.
Please register or log in at the website.
×
Your request for online training has been sent. Cbonds managers will be in touch with you shortly. Thank you!

РА S&P Global Ratings присвоїло АТ «БАНК АЛЬЯНС» кредитні рейтинги «В-/В» з прогнозом «Стабільний»

November 01, 2019 | Cbonds

25 жовтня 2019 року міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings присвоїло українському АТ «БАНК АЛЬЯНС» довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги емітента на рівні «В-/В». Прогноз по рейтингах - "Стабільний".

«Агентство Standard&Poor's входить в трійку найвпливовіших міжнародних рейтингових агентств, і їх позитивна оцінка діяльності «БАНК АЛЬЯНС» є значущою подією для нас. Підтвердження позицій банку є позитивним сигналом для наших клієнтів, партнерів та інших стейкхолдерів», - зазначає Юлія Фролова, Голова Правління «БАНК АЛЬЯНС».

Згідно з повідомленням агентства, в «Банку Альянс» набагато менше проблемних кредитів, ніж в середньому по українській банківській системі, а також банк має адекватну подушку ліквідності. АТ «БАНК АЛЬЯНС» - нішевий гравець і спеціалізується на обслуговуванні корпоративного сегмента (підприємств малого та середнього бізнесу), і за прогнозами S&P Global в 2020 році продовжить демонструвати швидке зростання, хоча і здійснюваний з дуже низької бази. Банк займає 31-е місце в українському банківському секторі за розміром активів серед 76 банків, що мають ліцензії: за даними на 30 вересня 2019 року, вартість його активів становила 2 912 млн грн (близько 122 млн дол.), Позабалансові зобов'язання - близько 2 500 млн грн, ринкова частка - 0,2%.

Кредитний портфель банку характеризується концентрацією на оптових торгових компаніях, що продають головним чином хімічну продукцію, газ і споживчі товари, а також на компаніях, що надають транспортні послуги, зокрема, у напрямку авіаперевезень, а також компаніях, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

Як позитивний чинник, здатного вплинути на якість активів в майбутньому, S&P Global відзначає короткі терміни погашення кредитів. Так, залишився термін погашення 74% кредитів не перевищує одного року. Крім того, 31% кредитів, номінованих в іноземній валюті, видані головним чином компаніям, які отримують валютну виручку. Варто зазначити, що показники проблемної заборгованості за документарними операціями, як і по кредитному портфелю, залишаються на вкрай низькому рівні - менше 1%.

«Співпраця з міжнародними інститутами є невід'ємною частиною стратегії розвитку банку на 2019-2020 рр. Наявність міжнародного кредитного рейтингу безумовно дозволить підвищити рівень довіри до Банку і, відповідно, розширити перелік вже існуючих міжнародних партнерів. На сьогодні Банк вже бере активну участь в ряді кредитних програм. Найбільш пріоритетними є проекти, спрямовані на підтримку розвитку приватного сектора економіки (проектів малого бізнесу), кредитних програм в агросекторі, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності», - коментує Юлія Фролова.

Company: Bank Aljans

Full company nameBank Aljans
Country of riskUkraine
IndustryBanks

Share:

Similar news:
minimizeexpand
Cbonds is a global fixed income data platform
  • Cbonds is a global data platform on bond market
  • Coverage: more than 170 countries and 250,000 domestic and international bonds
  • Various ways to get data: descriptive data and bond prices - website, xls add-in, mobile app
  • Analytical functionality: bond market screener, Watchlist, market maps and other tools
×