FAQ

Follow Cbonds

Contact us (+ 7 (921) 446-25-10)
×
Texting is available for authorized users.
Please register or log in at the website.
×
Your request for online training has been sent. Cbonds managers will be in touch with you shortly. Thank you!

МВФ оприлюднив текст Меморандуму про економічну і фінансову політику в рамках нової програми економічних реформ України

January 09, 2019 | Cbonds

Меморандум про економічну і фінансову політику, схвалений Радою директорів МВФ 18 грудня 2018 року, містить виклад політики та стратегії, яких планує дотримуватись Україна протягом дії 14-тимісячної програми, а також конкретні кроки, необхідні для успішного проходження переглядів та отримання наступних траншів.

Документ містить напрями роботи України у сферах грошово-кредитної і валютно-курсової політики, бюджетної політики, а також політики в енергетичному та фінансовому секторах, урядуванні, управлінні державними підприємствами та бізнес-кліматом, а також 8 структурних маяків.

Виконання положень Меморандуму дасть змогу до кінця дії програми залучити $3,9 млрд фінансової підтримки від МВФ, які підуть до резервів Національного банку України. Це зміцнить національну валюту та допоможе створити стабільний і прогнозований інвестиційний клімат.

Рішення про відкриття нової програми та надання першого траншу було прийнято на засіданні Ради Директорів МВФ 18 грудня. 20 грудня 2018 року Україна отримала перший транш у розмірі 1 млрд спеціальних прав запозичень (приблизно $1,4 млрд) за
програмою співпраці з МВФ.

Його отримання дало Україні можливість залучити іншу міжнародну фінансову підтримку. Так, 18 грудня 2018 року Україна отримала фінансову гарантію на суму $750 млн від Світового банку, за якою 27 грудня залучила кредит у розмірі 349,3 млн євро, наданого Deutsche Bank. Ознайомитись з текстом документу можна за посиланням.

Company: Ukraine

Full company nameUkraine
Country of riskUkraine

Share:

Similar news:
minimizeexpand
Cbonds is a global fixed income data platform
  • Cbonds is a global data platform on bond market
  • Coverage: more than 170 countries and 250,000 domestic and international bonds
  • Various ways to get data: descriptive data and bond prices - website, xls add-in, mobile app
  • Analytical functionality: bond market screener, Watchlist, market maps and other tools
×