FAQ

Follow Cbonds

Contact us (+ 7 (921) 446-25-10)
×
Texting is available for authorized users.
Please register or log in at the website.
×
Your request for online training has been sent. Cbonds managers will be in touch with you shortly. Thank you!

РА IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ПАТ «Укртелеком» та випуску його відсоткових облігацій

January 08, 2019 | Cbonds

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ПАТ «Укртелеком» та його випуску відсоткових облігацій серій T-V на рівні uaBBB, прогноз «у розвитку». Зазначений рівень кредитних рейтингів означає достатній рівень кредитоспроможності, а прогноз вказує на вірогідність зміни кредитних рейтингів протягом року. Кредитні рейтинги було виведено з Контрольного списку, де знаходяться рейтинги, які можуть бути переглянуті в короткостроковій перспективі.
Зберігається невизначеність щодо подальшої діяльності ПАТ «Укртелеком», що пов’язана з процесом його повернення у державну власність, а також арештом акцій (з метою забезпечення виконання майбутнього рішення суду, якщо воно буде прийнято на користь позивача по спору про стягнення з мажоритарного акціонера вартості облігацій та відсоткового доходу за ними). Крім того, ПАТ «Укртелеком» виступає стороною у судових позовах, результат розгляду яких може суттєво вплинути на його фінансовий стан.
Чистий дохід ПАТ «Укртелеком» за 9 міс. 2018 року склав 4 514,8 млн грн, що на 2,4% менше, порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Підсумком діяльності став чистий прибуток у розмірі 449,5 млн грн (-29,6%). Більшість показників ефективності діяльності ПАТ «Укртелеком» знизилися, проте вцілому знаходяться на досить високому рівні.
Емітент зберігає доволі високу частку власного капіталу у загальній структурі джерел фінансування діяльності. Рівень боргового навантаження ПАТ «Укртелеком» оцінюється як прийнятний. При цьому спроможність Емітента продовжувати безперервну діяльність залежить від готовності кредиторів не вимагати дострокового погашення кредитів і продовжувати надавати підтримку за рахунок рефінансування існуючих кредитів та пролонгації строків погашення заборгованості.
ПАТ «Укртелеком» залишається найбільшим оператором телекомунікаційних послуг в Україні. Компанія надає широкий перелік послуг для населення і підприємств, в тому числі послуги: місцевого (міського та сільського), міжміського і міжнародного телефонного зв’язку, мобільного зв’язку третього покоління, комп’ютерного зв’язку (в т. ч. доступу в Інтернет), телеграфного зв’язку та дротового мовлення, а також послуги з надання в користування каналів електрозв’язку. Емітент займає провідні позиції на ринку фіксованого зв'язку і широкосмугового доступу до мережі Інтернет, які забезпечуються власною потужною транспортною телекомунікаційною мережею, що охоплює всі регіони країни. При цьому перспективність ринку телекомунікаційних послуг зумовлює посилення конкуренції. Відзначається подальше зниження попиту на послуги фіксованого зв'язку та поступове її заміщення послугами мобільного зв'язку, що відповідає загальносвітовій тенденції.
Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «Укртелеком», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 9 міс. 2018 року, довідкова інформація про діяльність, інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Company: Ukrtelecom

Full company nameUkrtelecom OJSC
Country of riskUkraine
IndustryCommunication

Share:

Similar news:
minimizeexpand
Cbonds is a global fixed income data platform
  • Cbonds is a global data platform on bond market
  • Coverage: more than 170 countries and 250,000 domestic and international bonds
  • Various ways to get data: descriptive data and bond prices - website, xls add-in, mobile app
  • Analytical functionality: bond market screener, Watchlist, market maps and other tools
×